Przejdź do wyników wyszukiwania
Sortuj:
Zainstaluj wyszukiwarkę
  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GT-806A60 Łącze miedziane : Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60 km Łącze fizyczne... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-806A60) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-806A60 Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60 km Łącze fizyczne: 10/100/1000 Base-T Typ portów: RJ45 10/100/1000BaseT / WDM 1000BaseLX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000 Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60 km www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213686917 P/N: 4711213686917 P/N:: 4711213686917 Numer części EAN:: 4711213686917
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-806A60) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GT-802S Łącze miedziane : Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10 km Łącze fizyczne : 10/100/1000... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-802S) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-802S Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10 km Łącze fizyczne: 10/100/1000 Base-T Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseLX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000 Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10 km www: Link na stronę opisu technicznego P/N: 4711213686214 Numer części EAN: 4711213686214 P/N:: 4711213686214 Numer części EAN:: 4711213686214
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-802S) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km

  • [Planet]

    Kategoria: DATA CENTER > Konwertery > Konwertery, TransceiverWysyłka: do 3 dni

    for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseLX www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802s... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Kod Producenta: GT-802S Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km Orientacyjna waga brutto: 487 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 10800 g Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseLX www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802s www Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX Łącze fizyczne: 10/100/1000Base-T Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km

  • [Planet]

    Kategoria: DATA CENTER > Konwertery > Konwertery, TransceiverWysyłka: do 14 dni

    : Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802 www Wymiary... Pełen opis produktu 'PLANET GT-802 Konwerter 10/100/1000 (SC, MM)(WYPRZ)' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt. Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550mWyprzedaż, uszkodzone opakowanie. Produkt nowy, brak uszkodzeń mechanicznych, komplet wyposażenia. Kod Producenta: GT-802 Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m Orientacyjna waga brutto: 448 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 448 g Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802 www Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000Base-T port Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GT-802 Konwerter 10/100/1000 (SC, MM)(WYPRZ)

  • [Planet]

    Kategoria: DATA CENTER > Konwertery > Konwertery, TransceiverWysyłka: do 3 dni

    -Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m Kod Producenta: GT-802 Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m Orientacyjna waga brutto: 526 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 0 g Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX www: planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802 www Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000Base-T port Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji P/N : 4711213686443 Kod Producenta : GT-902 Łącze miedziane : 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X port Łącze optyczne : 1 x 1000... Pełen opis produktu 'PLANET GT-902 Konwerter 10 / 100 / 1000Base-T (SC MM)' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji P/N: 4711213686443 Kod Producenta: GT-902 Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 Auto-MDI/MDI-X port Łącze optyczne: 1 x 1000 Base-SX, SC, Multi-Mode Typ portów: RJ-45 Zgodność ze standardem: * IEEE 802.3, 10Base-T* IEEE 802.3u, 100Base-TX* IEEE 802.3ab, 1000Base-T* IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LX Przepustowość: Kabel* 10/20Mbps for Half / Full-Duplex* 100/200Mbps for Half / Full Duplex* 2000Mbps for Full-DuplexŚwiatłowód* 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A, 4 Watts/ 13 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 93 x 70 x 26 mm mm Informacje dodatkowe: Optic Wavelength: * 850nmLaunch Power(dBm) Max.:* -4 dBmLaunch Power(dBm) Min.:* -9.5 dBmReceive Sensitivity:* -13.5 dBmMaximum Input power:* -18 dBmŚwiatłowód:* 50/125µm lub 62.5/125µm multi-mode, do 220/550mDiody:* PWR, TP LINK/ACT, 1000, Fiber LINK/ACTWarunki Pracy:* Temperatura: 0~50 Stopni C; Wilgotność: 5~90% nie skondensowaneWarunki Przechowywania:* Temperatura: -40~70 Stopni C; Wilgotność: 5~90% nie skondensowanaNormy:* FCC Class A, CE Class A www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213686443 P/N:: 4711213686443 Numer części EAN:: 4711213686443
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GT-902 Konwerter 10 / 100 / 1000Base-T (SC MM)

  • [Planet]

    Kategoria: Kategorie > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GT-802 Łącze miedziane : patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne : 1 x ... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-802 Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000 Base-T port Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000 Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550 m Informacje dodatkowe: 50 / 125m or 62.5 / 125m multi-mode fiber cable, up to 220 / 550 m www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213686207 P/N: 4711213686207
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GT-806B60 Łącze miedziane : Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~60 km Łącze fizyczne : <... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-806B60) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-806B60 Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~60 km Łącze fizyczne: 10/100/1000 Base-T Typ portów: RJ45 10/100/1000BaseT / WDM 1000BaseLX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000 Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1550nm~60 km www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213686924 P/N: 4711213686924 P/N:: 4711213686924 Numer części EAN:: 4711213686924
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-806B60) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GT-802 Łącze miedziane : patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne : 1 x ... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-802 Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000 Base-T port Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000 Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550 m Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550 m www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213686207 P/N: 4711213686207 P/N:: 4711213686207 Numer części EAN:: 4711213686207
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GT-902S Łącze miedziane : 1 x 10/100/1000Base-T, RJ-45 , Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X Łącze optyczne : 1 x 1000 Base-LX... Pełen opis produktu 'PLANET GT-902S Konwerter 10 / 100 / 1000Base-T (SC SM)' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-902S Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000Base-T, RJ-45 , Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X Łącze optyczne: 1 x 1000 Base-LX Sygnalizacja LED: Tak Informacje dodatkowe: Obsługiwane Standardy* IEEE 802.3, 10Base-T* IEEE 802.3u, 100Base-TX* IEEE 802.3ab, 1000Base-T* IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LXPorty* 1 x 10/100/1000Base-T port* 1 x 1000Base-SX/LX portWarunki Pracy* Temperature: 0~50 Degree C; Humidity: 5~90% non-condensingMagazynowanie* Temperature: -40~70 Degree C; Humidity: 5~90% non-condensingNormy* FCC Class A, CE Class AInterfejs Optyczny* SCDługość Fali* 1310nmPower dBm maks.* -3 dBmPower dBm min.* -9.5dBmCzułość Odbiornika* -14.4 dBmMaksymalna Moc* -20 dBmPrędkość * 10/20Mbps for Half / Full-Duplex * 100/200Mbps for Half / Full Duplex * 2000Mbps for Full-Duplex Prędkość na Światłowodzie * 2000Mbps for Full-Duplex Okablowanie * 10Base-T: 2-pair UTP Cat. 3,4,5 do 100m* 100Base-TX: 2-pair UTP Cat. 5, up to 100 m* 1000Base-T: 4-pair STP Cat 5 up to 100mŚwiatłowód* 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber cable, up to 220/550m* 9/125µm single-mode cable, provides long distance for 10/15/20/30/40/50/60/70/120km (very on fiber transceiver or SFP module)Diody* PWR* TP LINK/ACT, 1000* Fiber LINK/ACTPobór Mocy* 4 Watts/ 13 BTU (maximum)Zasilanie* DC 5V / 2AWymiary* 93 x 70 x 26 mm www: Link na stronę opisu technicznego P/N: GT-902S P/N:: GT-902S
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GT-902S Konwerter 10 / 100 / 1000Base-T (SC SM)

  • [Planet]

    Kategoria: DATA CENTER > Konwertery > Konwertery, TransceiverWysyłka: do 3 dni

    /produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_902s www Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000Base-T, RJ-45, Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X Łącze optyczne:... Pełen opis produktu 'PLANET GT-902S Konwerter 10/100/1000Base-T (SC, SM)' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: Obsługiwane Standardy * IEEE 802.3, 10Base-T * IEEE 802.3u, 100Base-TX * IEEE 802.3ab, 1000Base-T * IEEE 802.3z, 1000Base-SX/LX Porty * 1 x 10/100/1000Base-T port * 1 x 1000Base-SX/LX port Warunki Pracy * Temperature: 0~50 Degree C; Humidity: 5~90% non-condensing Magazynowanie * Temperature: -40~70 Degree C; Humidity: 5~90% non-condensing Normy * FCC Class A, CE Class A Interfejs Optyczny * SC Długość Fali * 1310nm Power dBm maks. * -3 dBm Power dBm min. * -9.5dBm Czułość Odbiornika * -14.4 dBm Maksymalna Moc * -20 dBm Prędkość * 10/20Mbps for Half / Full-Duplex * 100/200Mbps for Half / Full Duplex * 2000Mbps for Full-Duplex Prędkość na Światłowodzie * 2000Mbps for Full-Duplex Okablowanie * 10Base-T: 2-pair UTP Cat. 3,4,5 do 100m * 100Base-TX: 2-pair UTP Cat. 5, up to 100 m * 1000Base-T: 4-pair STP Cat 5 up to 100m Światłowód * 50/125µm or 62.5/125µm multi-mode fiber cable, up to 220/550m * 9/125µm single-mode cable, provides long distance for 10/15/20/30/40/50/60/70/120km (very on fiber transceiver or SFP module) Diody * PWR * TP LINK/ACT, 1000 * Fiber LINK/ACT Pobór Mocy * 4 Watts/ 13 BTU (maximum) Zasilanie * DC 5V / 2A Wymiary * 93 x 70 x 26 mm Kod Producenta: GT-902S Orientacyjna waga brutto: 514 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 0 g Sygnalizacja LED: Tak www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_902s www Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000Base-T, RJ-45, Auto-Negocjacja, Auto-MDI/MDI-X Łącze optyczne: 1 x 1000Base-LX
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GT-902S Konwerter 10/100/1000Base-T (SC, SM)

  • [Planet]

    Kategoria: Artykuły komputerowe > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    (WDM) Media Converter TX:1310nm~60km Strona WWW http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_806a60 Orientacyjna waga brutto 547 g Orientacyjna... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-806A60) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /' »

    Łącze miedziane Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60km Łącze fizyczne 10/100/1000Base-T Typ portów RJ45 10/100/1000BaseT / WDM 1000BaseLX Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX Przepustowość 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED Tak Zasilanie DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł) 26 x 70 x 97 mm mm Opis 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60km Strona WWW http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_806a60 Orientacyjna waga brutto 547 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0 g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20 szt.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-806A60) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci > Sieci przewodowe > Konwertery

    10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60km Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Kod Producenta: GT-806A60 Łącze fizyczne:... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-806A60) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /' »

    10/100/1000Base-T to 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60km Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Kod Producenta: GT-806A60 Łącze fizyczne: 10/100/1000Base-T Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX (WDM) Media Converter TX:1310nm~60km Orientacyjna waga brutto: 536 g Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ45 10/100/1000BaseT / WDM 1000BaseLX Strona producenta Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-806A60) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Sieci - produkty sieciowe/Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-806A60) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / WDM / Single-Mode Max. 60 Km /

  • [Planet]

    Kategoria: Artykuły komputerowe > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Media Converter (SC,SM)-10km Strona WWW http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802s Orientacyjna waga brutto 487 g Orientacyjna waga... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km' »

    Łącze miedziane Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km Łącze fizyczne 10/100/1000Base-T Typ portów RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseLX Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX Przepustowość 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED Tak Zasilanie DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł) 26 x 70 x 97 mm mm Opis 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km Strona WWW http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802s Orientacyjna waga brutto 487 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 10800 g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20 szt.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci komputerowe/Akcesoria sieciowe/Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : GT-802S Łącze miedziane : Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km Łącze fizyczne : 10/100/1000Base-T... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-802S) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km' »

    Gwarancja: G024M Kod Producenta: GT-802S Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km Łącze fizyczne: 10/100/1000Base-T Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseLX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km www: http://planet.pl/produkty/kon...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-802S) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km

  • [Planet]

    Kategoria: Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km

  • [Planet]

    Kategoria: KOMPUTERY > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10kmStrona Pełen opis produktu 'PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km' »

    10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10kmStrona
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci > Sieci przewodowe > Konwertery

    10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Kod Producenta: GT-802S Łącze fizyczne: 10/100/1000Base-T... Pełen opis produktu 'PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km' »

    10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Kod Producenta: GT-802S Łącze fizyczne: 10/100/1000Base-T Łącze miedziane: Patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: 1000Base-LX Media Converter (SC,SM)-10km Orientacyjna waga brutto: 487 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 10800 g Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex Fiber Optic 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseLX Strona producenta Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Zasilanie: DC 5V / 2A, 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T, IEEE 802.3u, 100Base-TX, IEEE 802.3ab, 1000Base-T, IEEE 802.3z, 1000Base-SX / LX
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET (GT-802S) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseLX / SC / Single-Mode Max 10 Km


Olimp.sklep.pl

Sprzęt cyfrowy oraz części i akcesoria do komputerów.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 13.02.2007
activejet, hewlett-packard, samsung, gembird, esperanza, no name, modecom, asus, lenovo, sony
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

DCcomp.pl

Komputery i sprzęt RTV oraz telefony komórkowe i AGD.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 09.03.2009
hp, incore, epson, lenovo, asus, samsung, canon, hewlett-packard, brother, gigabyte
Produkty w ofercie: 9853
Promocje: 13
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Merom.pl

Sprzęt RTV i AGD oraz komputery, telefony komórkowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 24.07.2009
activejet, hewlett-packard, gembird, esperanza, modecom, 4world, ibox, asus, brother, logitech
Produkty w ofercie: 8614
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 3
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

sknera.net

Sprzęt komputerowy, agd, rtv, artykuły biurowe oraz tusze i tonery.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 03.01.2010
gembird, activejet, gry, hp, samsung, hewlett-packard, delock, lenovo, asus, incore
Produkty w ofercie: 38246
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

ToneryToTu.pl

Oryginalne i zamienne tonery, tusze, taśmy oraz folie do faksów.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 22.03.2010
gembird, xeroserwis, esperanza, philips, goodram, samsung electronics polska, kingston, modecom, planet, activejet
Produkty w ofercie: 5825
Promocje: 131
Wysyłka do 3 dni: 648
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

mKomputery.pl

Akcesoria oraz sprzęt komputerowy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 08.09.2011
activejet, hewlett-packard, sony, bosch, asus, 4world, philips, samsung electronics polska, gembird, esperanza
Produkty w ofercie: 9682
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Legri.pl

Akcesoria do notebooków, drukarki oraz komputery i laptopy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 16.05.2011
activejet, hewlett-packard, intel, supermicro, goodram, zyxel, planet, triton, fujitsu, kingston
Produkty w ofercie: 13418
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 2
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

MaxiComp.pl

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 28.09.2011
hewlett-packard, bosch, philips, samsung electronics polska, planet, lenovo, intel, asus, whitenergy, kingston
Produkty w ofercie: 13159
Promocje: 28
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

e4y.pl

Artykuły wielobranżowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 27.12.2011
activejet, hewlett-packard, samsung electronics polska, gembird, esperanza, philips, modecom, bosch, asus, kingston
Produkty w ofercie: 10949
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 10949
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Elbicom

Urządzenia komputerowe oraz sieciowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 08.01.2013
whitenergy, esperanza, hp, qoltec, 4world, kingston, gembird, lenovo, intel, asus
Produkty w ofercie: 17955
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 17954
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Pc-inet

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 09.01.2013
activejet, hewlett-packard, kingston, esperanza, gembird, modecom, asus, ibox, samsung electronics polska, whitenergy
Produkty w ofercie: 7793
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Radkomp

Zestawy oraz podzespoły komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 25.02.2013
activejet, hewlett-packard, intel, lenovo, kingston, planet, fujitsu, esperanza, gembird, supermicro
Produkty w ofercie: 13912
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

mediabajt.pl

Artykuły IT, RTV, AGD
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 04.07.2016
activejet, lenovo, hewlett-packard, samsung electronics polska, philips, gembird, bosch, esperanza, dell, intel
Produkty w ofercie: 16050
Promocje: 5
Wysyłka do 3 dni: 11445
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0