Przejdź do wyników wyszukiwania
Sortuj:
Zainstaluj wyszukiwarkę
  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GST-802 Łącze miedziane : 1 x 10/100/1000 Base-T Łącze optyczne : 1 x 1000 Base-SX, SC, Multi Mode Typ portów... Pełen opis produktu 'PLANET GST-802 Konwerter 10 / 100 / 1000 ( SC MM )' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GST-802 Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000 Base-T Łącze optyczne: 1 x 1000 Base-SX, SC, Multi Mode Typ portów: RJ-45 / SC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T IEEE 802.3u, 100Base-TXIEEE 802.3ab, 1000Base-TIEEE 802.3z, 1000Base-SX IEEE 802.3ah OAM Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zasilacz DC 5V / 2A Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 94 x 81 mm Opis: Port 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45 Port 1000Base-SX z łączem SC obsługującym światłowód multimodowy Obsługa ramek 9K Jumbo Może pracować samodzielnie lub w obudowie zbiorczej na konwertery z obsługą zasilaniaawaryjnego Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T oraz1000Base-SX wykorzystując łącze SC oraz światłowód multimodowy o zasięgu do 220/550m. GST-802 obsługuje Auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz posiada przełącznik DIP umożliwiający konfigurację zaawansowanych funkcji takich jak auto-negocjacja dlaportu światłowodowego oraz funkcji Link Pass Through (LLCF/LLR). Funkcja LLCF współpracuje z funkcją LLR pomagając w diagnozowaniu stanu połączeń. Dodatkowo LLR niezwłocznie alarmuje administrator w przypadku problemów z okablowaniem oraz umożliwiamonitorowanie całej sieci. Konwerter GST-802 umożliwia łatwe połączenie dwóch segmentów sieci. Może być stosowany samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego zasilacza lub może pracować w zbiorczej 19 calowej obudowie na 16 konwerterówserii MC-1600MR/MC-1600MR48 oraz MC-1610MR / MC-1610MR48. Współpracując z obudową zbiorczą GST-802 może być zarządzany i monitorowany przez port konsoli RS-232 lub zdalnie przez interfejs sieciowy. www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213687617 P/N: 4711213687617 P/N:: 4711213687617 Numer części EAN:: 4711213687617
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GST-802 Konwerter 10 / 100 / 1000 ( SC MM )

  • [Planet]

    Kategoria: DATA CENTER > Konwertery > Konwertery, TransceiverWysyłka: do 3 dni

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt. Kod Producenta: GST-802 Opis: Port 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45 Port 1000Base-SX... Pełen opis produktu 'PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM )' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt. Kod Producenta: GST-802 Opis: Port 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45 Port 1000Base-SX z łączem SC obsługującym światłowód multimodowy Obsługa ramek 9K Jumbo Może pracować samodzielnie lub w obudowie zbiorczej na konwertery z obsługą zasilaniaawaryjnego Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T oraz1000Base-SX wykorzystując łącze SC oraz światłowód multimodowy o zasięgu do 220/550m. GST-802 obsługuje Auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz posiada przełącznik DIP umożliwiający konfigurację zaawansowanych funkcji takich jak auto-negocjacja dlaportu światłowodowego oraz funkcji Link Pass Through (LLCF/LLR). Funkcja LLCF współpracuje z funkcją LLR pomagając w diagnozowaniu stanu połączeń. Dodatkowo LLR niezwłocznie alarmuje administrator w przypadku problemów z okablowaniem oraz umożliwiamonitorowanie całej sieci. Konwerter GST-802 umożliwia łatwe połączenie dwóch segmentów sieci. Może być stosowany samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego zasilacza lub może pracować w zbiorczej 19 calowej obudowie na 16 konwerterówserii MC-1600MR/MC-1600MR48 oraz MC-1610MR / MC-1610MR48. Współpracując z obudową zbiorczą GST-802 może być zarządzany i monitorowany przez port konsoli RS-232 lub zdalnie przez interfejs sieciowy. Orientacyjna waga brutto: 519 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 519 g Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 / SC www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/zarzadzalne/gst_802 www Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 94 x 81 mm Zasilanie: Zasilacz DC 5V / 2A Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T IEEE 802.3u, 100Base-TX IEEE 802.3ab, 1000Base-T IEEE 802.3z, 1000Base-SX IEEE 802.3ah OAM Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000Base-T Łącze optyczne: 1 x 1000Base-SX, SC, Multi Mode
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM )

  • [Planet]

    Kategoria: KonwerteryWysyłka: od ręki

    z obsługą zasilaniaawaryjnego Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel... Pełen opis produktu 'PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM ) :: RADOM' »

    Port 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45 Port 1000Base-SX z łączem SC obsługującym światłowód multimodowy Obsługa ramek 9K Jumbo Może pracować samodzielnie lub w obudowie zbiorczej na konwertery z obsługą zasilaniaawaryjnego Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T oraz1000Base-SX wykorzystując łącze SC oraz światłowód multimodowy o zasięgu do 220/550m. GST-802 obsługuje Auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz posiada przełącznik DIP umożliwiający konfigurację zaawansowanych funkcji takich jak auto-negocjacja dlaportu światłowodowego oraz funkcji Link Pass Through (LLCF/LLR). Funkcja LLCF współpracuje z funkcją LLR pomagając w diagnozowaniu stanu połączeń. Dodatkowo LLR niezwłocznie alarmuje administrator w przypadku problemów z okablowaniem oraz umożliwiamonitorowanie całej sieci. Konwerter GST-802 umożliwia łatwe połączenie dwóch segmentów sieci. Może być stosowany samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego zasilacza lub może pracować w zbiorczej 19 calowej obudowie na 16 konwerterówserii MC-1600MR/MC-1600MR48 oraz MC-1610MR / MC-1610MR48. Współpracując z obudową zbiorczą GST-802 może być zarządzany i monitorowany przez port konsoli RS-232 lub zdalnie przez interfejs sieciowy. Specyfikacja Kod Producenta GST-802 Łącze miedziane 1 x 10/100/1000Base-T Łącze optyczne 1 x 1000Base-SX, SC, Multi Mode Typ portów RJ-45 / SC Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 10Base-T IEEE 802.3u, 100Base-TX IEEE 802.3ab, 1000Base-T IEEE 802.3z, 1000Base-SX IEEE 802.3ah OAM Sygnalizacja LED Tak Zasilanie Zasilacz DC 5V / 2A Wymiary (wys x szer x gł) 26 x 94 x 81mm Strona www http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/zarzadzalne/gst_802 Orientacyjna waga brutto 519g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 519g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM ) :: RADOM

  • [Planet]

    Kategoria: DATA CENTER > Konwertery > Konwertery, TransceiverWysyłka: do 14 dni

    : Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802 www Wymiary (wys x... Pełen opis produktu 'PLANET GT-802 Konwerter 10/100/1000 (SC, MM)(WYPRZ)' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt. Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550mWyprzedaż, uszkodzone opakowanie. Produkt nowy, brak uszkodzeń mechanicznych, komplet wyposażenia. Kod Producenta: GT-802 Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m Orientacyjna waga brutto: 448 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 448 g Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802 www Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000Base-T port Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GT-802 Konwerter 10/100/1000 (SC, MM)(WYPRZ)

  • [Planet]

    Kategoria: DATA CENTER > Konwertery > Konwertery, TransceiverWysyłka: do 3 dni

    -802 Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m Orientacyjna waga brutto: 526 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 0 g Przepustowość: 10/20Mbps... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m Kod Producenta: GT-802 Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m Orientacyjna waga brutto: 526 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 0 g Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX www: planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/gt_802 www Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000Base-T port Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Kategorie > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GT-802 Łącze miedziane : patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne : 1 x ... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-802 Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000 Base-T port Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000 Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550 m Informacje dodatkowe: 50 / 125m or 62.5 / 125m multi-mode fiber cable, up to 220 / 550 m www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213686207 P/N: 4711213686207
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : GT-802 Łącze miedziane : patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne : 1 x ... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: GT-802 Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000 Base-T port Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000 Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550 m Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550 m www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213686207 P/N: 4711213686207 P/N:: 4711213686207 Numer części EAN:: 4711213686207
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Artykuły komputerowe > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    SC obsługującym światłowód multimodowy Obsługa ramek 9K Jumbo Może pracować samodzielnie lub w obudowie zbiorczej na konwertery z obsługą zasilaniaawaryjnego Planet GST-802... Pełen opis produktu 'PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM )' »

    Łącze miedziane 1 x 10/100/1000Base-T Łącze optyczne 1 x 1000Base-SX, SC, Multi Mode Typ portów RJ-45 / SC Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 10Base-T IEEE 802.3u, 100Base-TX IEEE 802.3ab, 1000Base-T IEEE 802.3z, 1000Base-SX IEEE 802.3ah OAM Sygnalizacja LED Tak Zasilanie Zasilacz DC 5V / 2A Wymiary (wys x szer x gł) 26 x 94 x 81 mm Opis Port 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45 Port 1000Base-SX z łączem SC obsługującym światłowód multimodowy Obsługa ramek 9K Jumbo Może pracować samodzielnie lub w obudowie zbiorczej na konwertery z obsługą zasilaniaawaryjnego Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T oraz1000Base-SX wykorzystując łącze SC oraz światłowód multimodowy o zasięgu do 220/550m. GST-802 obsługuje Auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz posiada przełącznik DIP umożliwiający konfigurację zaawansowanych funkcji takich jak auto-negocjacja dlaportu światłowodowego oraz funkcji Link Pass Through (LLCF/LLR). Funkcja LLCF współpracuje z funkcją LLR pomagając w diagnozowaniu stanu połączeń. Dodatkowo LLR niezwłocznie alarmuje administrator w przypadku problemów z okablowaniem oraz umożliwiamonitorowanie całej sieci. Konwerter GST-802 umożliwia łatwe połączenie dwóch segmentów sieci. Może być stosowany samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego zasilacza lub może pracować w zbiorczej 19 calowej obudowie na 16 konwerterówserii MC-1600MR/MC-1600MR48 oraz MC-1610MR / MC-1610MR48. Współpracując z obudową zbiorczą GST-802 może być zarządzany i monitorowany przez port konsoli RS-232 lub zdalnie przez interfejs sieciowy. Strona WWW http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/zarzadzalne/gst_802 Orientacyjna waga brutto 519 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 519 g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1 szt.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM )

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci > Sieci przewodowe > Konwertery

    obsługą zasilaniaawaryjnego Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy.... Pełen opis produktu 'PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM )' »

    Port 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45 Port 1000Base-SX z łączem SC obsługującym światłowód multimodowy Obsługa ramek 9K Jumbo Może pracować samodzielnie lub w obudowie zbiorczej na konwertery z obsługą zasilaniaawaryjnego Planet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T oraz1000Base-SX wykorzystując łącze SC oraz światłowód multimodowy o zasięgu do 220/550m. GST-802 obsługuje Auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz posiada przełącznik DIP umożliwiający konfigurację zaawansowanych funkcji takich jak auto-negocjacja dlaportu światłowodowego oraz funkcji Link Pass Through (LLCF/LLR). Funkcja LLCF współpracuje z funkcją LLR pomagając w diagnozowaniu stanu połączeń. Dodatkowo LLR niezwłocznie alarmuje administrator w przypadku problemów z okablowaniem oraz umożliwiamonitorowanie całej sieci. Konwerter GST-802 umożliwia łatwe połączenie dwóch segmentów sieci. Może być stosowany samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego zasilacza lub może pracować w zbiorczej 19 calowej obudowie na 16 konwerterówserii MC-1600MR/MC-1600MR48 oraz MC-1610MR / MC-1610MR48. Współpracując z obudową zbiorczą GST-802 może być zarządzany i monitorowany przez port konsoli RS-232 lub zdalnie przez interfejs sieciowy. Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt. Kod Producenta: GST-802 Łącze miedziane: 1 x 10/100/1000Base-T Łącze optyczne: 1 x 1000Base-SX, SC, Multi Mode Orientacyjna waga brutto: 519 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 519 g Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 / SC Strona producenta Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 94 x 81 mm Zasilanie: Zasilacz DC 5V / 2A Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 10Base-T IEEE 802.3u, 100Base-TX IEEE 802.3ab, 1000Base-T IEEE 802.3z, 1000Base-SX IEEE 802.3ah OAM
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM )

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Sieci - produkty sieciowe/Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GST-802 Konwerter 10 / 100 / 1000 ( SC MM )

  • [planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe>KonwerteryWysyłka: do 3 dni

    Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T... Pełen opis produktu 'PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM )' »

    Opis:Kod ProducentaGST-802Łącze miedziane1 x 10/100/1000Base-TŁącze optyczne1 x 1000Base-SX, SC, Multi ModeTyp portówRJ-45 / SCZgodność ze standardemIEEE 802.3, 10Base-T IEEE 802.3u, 100Base-TXIEEE 802.3ab, 1000Base-TIEEE 802.3z, 1000Base-SX IEEE 802.3ah OAMSygnalizacja LEDTakZasilanieZasilacz DC 5V / 2AWymiary (wys x szer x gł)26 x 94 x 81mmOpisPort 10/100/1000Base-T z łączem RJ-45Port 1000Base-SX z łączem SC obsługującym światłowód multimodowy Obsługa ramek 9K Jumbo Może pracować samodzielnie lub w obudowie zbiorczej na konwertery z obsługą zasilaniaawaryjnegoPlanet GST-802 to zarządzalny konwerter mediów serii Smart pozwalający zwiększyć zasięg sieci z przepustowością Gigabit poprzez kabel światłowodowy. GST-802 oferuje konwersję pomiędzy sieciami standardu 10/100/1000Base-T oraz1000Base-SX wykorzystując łącze SC oraz światłowód multimodowy o zasięgu do 220/550m. GST-802 obsługuje Auto MDI/MDI-X na porcie TP oraz posiada przełącznik DIP umożliwiający konfigurację zaawansowanych funkcji takich jak auto-negocjacja dlaportu światłowodowego oraz funkcji Link Pass Through (LLCF/LLR). Funkcja LLCF współpracuje z funkcją LLR pomagając w diagnozowaniu stanu połączeń. Dodatkowo LLR niezwłocznie alarmuje administrator w przypadku problemów z okablowaniem oraz umożliwiamonitorowanie całej sieci. Konwerter GST-802 umożliwia łatwe połączenie dwóch segmentów sieci. Może być stosowany samodzielnie z wykorzystaniem zewnętrznego zasilacza lub może pracować w zbiorczej 19 calowej obudowie na 16 konwerterówserii MC-1600MR/MC-1600MR48 oraz MC-1610MR / MC-1610MR48. Współpracując z obudową zbiorczą GST-802 może być zarządzany i monitorowany przez port konsoli RS-232 lub zdalnie przez interfejs sieciowy.wwwplanet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/zarzadzalne/gst_802Orientacyjna waga brutto519gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.519gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie1szt....
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET GST-802 Konwerter 10/100/1000 ( SC, MM )

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci komputerowe/Akcesoria sieciowe/Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: KOMPUTERY > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550mStrona Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550mStrona
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci, monitoring > Konwertery

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : GT-802 Łącze miedziane : patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne : 1 x 10/100/1000Base-T... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    Gwarancja: G024M Kod Producenta: GT-802 Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000Base-T port Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m www: http://planet.pl/produkty/kon...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci > Sieci przewodowe > Konwertery

    to 220 / 550m Kod Producenta: GT-802 Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000Base-T port Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m Kod Producenta: GT-802 Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000Base-T port Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Orientacyjna waga brutto: 526 g Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX Strona producenta Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : GT-802 Łącze miedziane : patrz łącze fizyczne Łącze optyczne : SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne : 1 x 10/100/1000Base-T... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    Gwarancja: G024M Kod Producenta: GT-802 Łącze miedziane: patrz łącze fizyczne Łącze optyczne: SC, 850nm, 1 x 1000Base-SX / LX port, Multi-Mode Łącze fizyczne: 1 x 10/100/1000Base-T port Typ portów: RJ-45 10/100/1000BaseT /SC 1000BaseSX Zgodność ze standardem: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX Przepustowość: 10/20Mbps for Half / Full-Duplex, 100/200Mbps for Half / Full Duplex, 2000Mbps for Full-Duplex, Fiber Optic - 2000Mbps for Full-Duplex Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: DC 5V / 2A , 5.6 Watts / 19 BTU (maximum) Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm mm Opis: 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m Informacje dodatkowe: 50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m www: http://planet.pl/produkty/kon...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10 / 100 / 1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe>KonwerteryWysyłka: od ręki

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe>Konwertery

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /' »

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m /

  • [planet]

    Kategoria: KOMPUTERY - IT>Sieci>KonwerteryWysyłka: od ręki

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m... Pełen opis produktu 'PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m / - DOSTAWA 24H - TANIA WYSYŁKA KURIEREM !!!' »

    10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Media Converter (SC,MM)-220 / 550m50 / 125µm or 62.5 / 125µm multi-mode fiber cable, up to 220 / 550m...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( GT-802 ) Konwerter 10/100/1000BaseT 1000BaseSX / SC / Multi-Mode / Max. 550m / - DOSTAWA 24H - TANIA WYSYŁKA KURIEREM !!!


Olimp.sklep.pl

Sprzęt cyfrowy oraz części i akcesoria do komputerów.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 13.02.2007
activejet, hewlett-packard, samsung, gembird, esperanza, no name, modecom, asus, lenovo, sony
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

DCcomp.pl

Komputery i sprzęt RTV oraz telefony komórkowe i AGD.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 09.03.2009
hp, incore, epson, lenovo, asus, samsung, canon, hewlett-packard, brother, gigabyte
Produkty w ofercie: 9853
Promocje: 13
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Siriusz.pl

Sprzęt komputerowy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 21.05.2009
hewlett-packard, activejet, samsung electronics polska, bosch, asus, 4world, philips, sony, electrolux, lg
Produkty w ofercie: 15547
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 1
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 1

Merom.pl

Sprzęt RTV i AGD oraz komputery, telefony komórkowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 24.07.2009
activejet, hewlett-packard, gembird, esperanza, modecom, 4world, ibox, asus, brother, logitech
Produkty w ofercie: 8614
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 3
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

sknera.net

Sprzęt komputerowy, agd, rtv, artykuły biurowe oraz tusze i tonery.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 03.01.2010
gembird, activejet, gry, hp, samsung, hewlett-packard, delock, lenovo, asus, incore
Produkty w ofercie: 38246
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

ToneryToTu.pl

Oryginalne i zamienne tonery, tusze, taśmy oraz folie do faksów.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 22.03.2010
gembird, xeroserwis, esperanza, philips, goodram, samsung electronics polska, kingston, modecom, planet, activejet
Produkty w ofercie: 5825
Promocje: 131
Wysyłka do 3 dni: 648
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Komsklep.pl

Komputery, notebooki, gry i akcesoria oraz materiały eksploatacyjne.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 16.07.2010
activejet, hewlett-packard, modecom, asus, ibox, sony, gembird, kingston, 4world, triton
Produkty w ofercie: 7504
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Legri.pl

Akcesoria do notebooków, drukarki oraz komputery i laptopy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 16.05.2011
activejet, hewlett-packard, intel, supermicro, goodram, zyxel, planet, triton, fujitsu, kingston
Produkty w ofercie: 13418
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 2
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

MaxiComp.pl

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 28.09.2011
hewlett-packard, bosch, philips, samsung electronics polska, planet, lenovo, intel, asus, whitenergy, kingston
Produkty w ofercie: 13159
Promocje: 28
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

e4y.pl

Artykuły wielobranżowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 27.12.2011
activejet, hewlett-packard, samsung electronics polska, gembird, esperanza, philips, modecom, bosch, asus, kingston
Produkty w ofercie: 10949
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 10949
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Midnex.pl

Bezprzewodowe i przewodowe akcesoria sieciowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 11.02.2012
mercury, activejet, inne marki, asustore, qoltec, gadget master, gembird, hp inc., puro, cabletech
Produkty w ofercie: 28427
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 28427
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Rapid Buy

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 01.10.2012
activejet, hewlett-packard, samsung electronics polska, philips, bosch, asus, gembird, esperanza, modecom, kingston
Produkty w ofercie: 10507
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 9575
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Elbicom

Urządzenia komputerowe oraz sieciowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 08.01.2013
whitenergy, esperanza, hp, qoltec, 4world, kingston, gembird, lenovo, intel, asus
Produkty w ofercie: 17955
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 17954
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Pc-inet

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 09.01.2013
activejet, hewlett-packard, kingston, esperanza, gembird, modecom, asus, ibox, samsung electronics polska, whitenergy
Produkty w ofercie: 7793
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Radkomp

Zestawy oraz podzespoły komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 25.02.2013
activejet, hewlett-packard, intel, lenovo, kingston, planet, fujitsu, esperanza, gembird, supermicro
Produkty w ofercie: 13912
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

mediabajt.pl

Artykuły IT, RTV, AGD
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 04.07.2016
activejet, lenovo, hewlett-packard, samsung electronics polska, philips, gembird, bosch, esperanza, dell, intel
Produkty w ofercie: 16050
Promocje: 5
Wysyłka do 3 dni: 11445
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0