Przejdź do wyników wyszukiwania
Sortuj:
Zainstaluj wyszukiwarkę
  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : FTP-802S15 Łącze miedziane : 1-Port Fast Ethernet 10/100 Base-TX RJ-45, Auto-MDI / MDI-X, Auto-negotiation, PoE injector... Pełen opis produktu 'PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: FTP-802S15 Łącze miedziane: 1-Port Fast Ethernet 10/100 Base-TX RJ-45, Auto-MDI / MDI-X, Auto-negotiation, PoE injector IEEE 802.3af PoE 48V DC, Max. 15.4watts, 350mA Zasilanie po żyłach 1/2(+) , 3/6 (-) Łącze optyczne: 100 Base-FX, SC, Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125µm, 1310nm do 15 km Łącze fizyczne: N/D Typ portów: N/D Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: 48V DC, 0.4 A External AC-to-DC adapter Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm Waga: 200 g Informacje dodatkowe: Posiada Certyfikaty FCC Part 15 Class A, CE www: Link na stronę opisu technicznego P/N: FTP-802S15 P/N:: 4711213688270 Numer części EAN:: 4711213688270
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji Kod Producenta : FT-802S15 Łącze miedziane : 1 x RJ45 (10/100 BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne : 1 x SC ( Single-Mode 9/125 um ) Full-duplex... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji Kod Producenta: FT-802S15 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100 BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125 um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów: RJ45 / SC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 802.3u Przepustowość: 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Waga: 200 g Opis: Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 4711213680540 P/N: 4711213680540 P/N:: 4711213680540 Numer części EAN:: 4711213680540
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: stare > Sieci - produkty sieciowe > KonwerteryWysyłka: od ręki

    ://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_802_s15 www Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. Kod Producenta: FT-802S15 Opis: Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Orientacyjna waga brutto: 484 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 10700 g Przepustowość: 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ45 / SC Waga: 200 g www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_802_s15 www Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 802.3u Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: DATA CENTER > Konwertery > Konwertery, TransceiverWysyłka: do 3 dni

    g www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_802_s15 www Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. Kod Producenta: FT-802S15 Opis: Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Orientacyjna waga brutto: 484 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 10700 g Przepustowość: 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ45 / SC Waga: 200 g www: http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_802_s15 www Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 802.3u Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci komputerowe/Akcesoria sieciowe/Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /

  • [Planet]

    Kategoria: Artykuły komputerowe > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    /produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ftp_802s15 Orientacyjna waga brutto 529 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0 g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie... Pełen opis produktu 'PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /' »

    Łącze miedziane 1-Port Fast Ethernet 10/100 Base-TX RJ-45, Auto-MDI / MDI-X, Auto-negotiation, PoE injector IEEE 802.3af PoE 48V DC, Max. 15.4watts, 350mA Zasilanie po żyłach 1/2(+) , 3/6(-) Łącze optyczne 100 Base-FX, SC, Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125µm, 1310nm do 15km Łącze fizyczne N/D Typ portów N/D Zgodność ze standardem IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af Sygnalizacja LED Tak Zasilanie 48V DC, 0.4A External AC-to-DC adapter Wymiary (wys x szer x gł) 26 x 70 x 97 mm Waga 200 g Informacje dodatkowe Posiada Certyfikaty FCC Part 15 Class A, CE Strona WWW http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ftp_802s15 Orientacyjna waga brutto 529 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 0 g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20 szt.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci > Sieci przewodowe > Konwertery

    Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: Posiada Certyfikaty FCC Part 15 Class A, CE Kod Producenta: FTP-802S15 Łącze fizyczne: N/D Łącze miedziane:... Pełen opis produktu 'PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /' »

    Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: Posiada Certyfikaty FCC Part 15 Class A, CE Kod Producenta: FTP-802S15 Łącze fizyczne: N/D Łącze miedziane: 1-Port Fast Ethernet 10/100 Base-TX RJ-45, Auto-MDI / MDI-X, Auto-negotiation, PoE injector IEEE 802.3af PoE 48V DC, Max. 15.4watts, 350mA Zasilanie po żyłach 1/2(+) , 3/6(-) Łącze optyczne: 100 Base-FX, SC, Single-mode: 8.3/125, 8.7/125, 9/125µm, 1310nm do 15km Orientacyjna waga brutto: 760 g Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: N/D Waga: 200 g Strona producenta Wymiary (wys x szer x gł): 26 x 70 x 97 mm Zasilanie: 48V DC, 0.4A External AC-to-DC adapter Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Sieci - produkty sieciowe/Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FTP-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km / PoE /

  • [Planet]

    Kategoria: KOMPUTERY > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.Strona

    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci, monitoring > Konwertery

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : FT-802S15 Łącze miedziane : 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne : 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Gwarancja: G024M Kod Producenta: FT-802S15 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów: RJ45 / SC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 802.3u Przepustowość: 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Waga: 200 g Opis: Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps., O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. www: http://planet.pl/produkty/kon...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci > Sieci przewodowe > Konwertery

    sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt. Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. Kod Producenta: FT-802S15 Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Orientacyjna waga brutto: 484 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 10700 g Przepustowość: 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ45 / SC Waga: 200 g Strona producenta Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 802.3u
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Opis: Kod Producenta FT-802S15 Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Opis: Kod Producenta FT-802S15 Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów RJ45 / SC Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 802.3u Przepustowość 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED Tak Zasilanie Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Wymiary (wys x szer x gł) 70 x 26 x 94mm Waga 200g Opis Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Informacje dodatkowe Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. www planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_802_s15 Orientacyjna waga brutto 484g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 10700g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20szt.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Artykuły komputerowe > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_802_s15 Orientacyjna waga brutto 484 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 10700 g Ilość w opakowaniu... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów RJ45 / SC Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 802.3u Przepustowość 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED Tak Zasilanie Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Wymiary (wys x szer x gł) 70 x 26 x 94 mm Waga 200 g Opis Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Informacje dodatkowe Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. Strona WWW http://planet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_802_s15 Orientacyjna waga brutto 484 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 10700 g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 20 szt.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : FT-802S15 Łącze miedziane : 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne : 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Gwarancja: G024M Kod Producenta: FT-802S15 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów: RJ45 / SC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 802.3u Przepustowość: 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Waga: 200 g Opis: Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps., O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. www: http://planet.pl/produkty/kon...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe>KonwerteryWysyłka: od ręki

    Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połąc... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch....
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Sieci - produkty sieciowe/Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe>KonwerteryWysyłka: do 3 dni

    Opis:Kod ProducentaFT-802S15Łącze miedziane1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-CrossoverŁącze optyczne1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stroni... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Opis:Kod ProducentaFT-802S15Łącze miedziane1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-CrossoverŁącze optyczne1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej.Łącze fizyczneFX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100mTyp portówRJ45 / SCZgodność ze standardemIEEE 802.3, 802.3uPrzepustowość200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex.Sygnalizacja LEDTakZasilanieZewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej.Wymiary (wys x szer x gł)70 x 26 x 94mmWaga200gOpisInstalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.Informacje dodatkoweJeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps.O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch.wwwplanet.pl/produkty/konwertery_mediow/konwertery/niezarzadzalne/ft_802_s15Orientacyjna waga brutto484gOrientacyjna waga brutto opak. zbior.10700gIlość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie20szt....
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10/100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe / Konwertery

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : FT-802S15 Łącze miedziane : 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne : 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode /' »

    Gwarancja: G024M Kod Producenta: FT-802S15 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów: RJ45 / SC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 802.3u Przepustowość: 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Waga: 200 g Opis: Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps., O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. www: http://planet.pl/produkty/kon...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode /

  • [Planet]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : G024M Kod Producenta : FT-802S15 Łącze miedziane : 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne : 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex... Pełen opis produktu 'PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /' »

    Gwarancja: G024M Kod Producenta: FT-802S15 Łącze miedziane: 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover Łącze optyczne: 1 x SC ( Single-Mode 9/125um ) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej. Łącze fizyczne: FX - 1310nm / 15km; FastEthernet Cat. 5 / 100m Typ portów: RJ45 / SC Zgodność ze standardem: IEEE 802.3, 802.3u Przepustowość: 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. Wymiary (wys x szer x gł): 70 x 26 x 94 mm Waga: 200 g Opis: Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj. Informacje dodatkowe: Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps., O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch. www: http://planet.pl/produkty/kon...
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PLANET ( FT-802S15 ) Konwerter 10 / 100BaseT 100BaseFX / SC / Single-Mode / Max. 15km /


Olimp.sklep.pl

Sprzęt cyfrowy oraz części i akcesoria do komputerów.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 13.02.2007
activejet, hewlett-packard, samsung, gembird, esperanza, no name, modecom, asus, lenovo, sony
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

DCcomp.pl

Komputery i sprzęt RTV oraz telefony komórkowe i AGD.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 09.03.2009
hp, incore, epson, lenovo, asus, samsung, canon, hewlett-packard, brother, gigabyte
Produkty w ofercie: 9853
Promocje: 13
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Siriusz.pl

Sprzęt komputerowy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 21.05.2009
hewlett-packard, activejet, samsung electronics polska, bosch, asus, 4world, philips, sony, electrolux, lg
Produkty w ofercie: 15547
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 1
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 1

Merom.pl

Sprzęt RTV i AGD oraz komputery, telefony komórkowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 24.07.2009
activejet, hewlett-packard, gembird, esperanza, modecom, 4world, ibox, asus, brother, logitech
Produkty w ofercie: 8614
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 3
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

TTkomputery.pl

Komputery i laptopy oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 04.09.2009
activejet, hewlett-packard, asus, modecom, 4world, samsung electronics polska, logitech, ibox, oki, a4 tech
Produkty w ofercie: 6014
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 1
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

sknera.net

Sprzęt komputerowy, agd, rtv, artykuły biurowe oraz tusze i tonery.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 03.01.2010
gembird, activejet, gry, hp, samsung, hewlett-packard, delock, lenovo, asus, incore
Produkty w ofercie: 38246
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Soft-PC.pl

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 15.08.2010
activejet, 4world, inne, samsung, esperanza, phobya, epson, gembird, canon, tb print
Produkty w ofercie: 25164
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 14
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 1

Komsklep.pl

Komputery, notebooki, gry i akcesoria oraz materiały eksploatacyjne.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 16.07.2010
activejet, hewlett-packard, modecom, asus, ibox, sony, gembird, kingston, 4world, triton
Produkty w ofercie: 7504
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

mKomputery.pl

Akcesoria oraz sprzęt komputerowy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 08.09.2011
activejet, hewlett-packard, sony, bosch, asus, 4world, philips, samsung electronics polska, gembird, esperanza
Produkty w ofercie: 9682
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Legri.pl

Akcesoria do notebooków, drukarki oraz komputery i laptopy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 16.05.2011
activejet, hewlett-packard, intel, supermicro, goodram, zyxel, planet, triton, fujitsu, kingston
Produkty w ofercie: 13418
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 2
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

MaxiComp.pl

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 28.09.2011
hewlett-packard, bosch, philips, samsung electronics polska, planet, lenovo, intel, asus, whitenergy, kingston
Produkty w ofercie: 13159
Promocje: 28
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Rapid Buy

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 01.10.2012
activejet, hewlett-packard, samsung electronics polska, philips, bosch, asus, gembird, esperanza, modecom, kingston
Produkty w ofercie: 10507
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 9575
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Elecomp

Sprzęt oraz akcesoria IT.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 21.10.2012
activejet, lenovo, hewlett-packard, actis, gembird, esperanza, bosch, kingston, fujitsu, brother
Produkty w ofercie: 8179
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 8179
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Elbicom

Urządzenia komputerowe oraz sieciowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 08.01.2013
whitenergy, esperanza, hp, qoltec, 4world, kingston, gembird, lenovo, intel, asus
Produkty w ofercie: 17955
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 17954
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Radkomp

Zestawy oraz podzespoły komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 25.02.2013
activejet, hewlett-packard, intel, lenovo, kingston, planet, fujitsu, esperanza, gembird, supermicro
Produkty w ofercie: 13912
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

mediabajt.pl

Artykuły IT, RTV, AGD
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 04.07.2016
activejet, lenovo, hewlett-packard, samsung electronics polska, philips, gembird, bosch, esperanza, dell, intel
Produkty w ofercie: 16050
Promocje: 5
Wysyłka do 3 dni: 11445
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0