Przejdź do wyników wyszukiwania
Sortuj:
Zainstaluj wyszukiwarkę
Włączyłeś filtrowanie wyników wyszukiwania. Aby znaleźć więcej produktów wyłącz część lub wszystkie filtry.
  • [ASTA]

    Kategoria: NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE/Uzdatnianie powietrza > Naolejacze

    CG-2 Mini olejarka 1/4 to urządzenie wprowadzające do sprężonego powietrza w instalacji pneumatycznej czynnik smarujący – olej (w ilości dozowanej) w postaci tzw. mgły olejowej. Na skutek dzi... Pełen opis produktu 'ASTA MINI OLEJARKA 1/4" CG-2' »

    CG-2 Mini olejarka 1/4 to urządzenie wprowadzające do sprężonego powietrza w instalacji pneumatycznej czynnik smarujący – olej (w ilości dozowanej) w postaci tzw. mgły olejowej. Na skutek działania smarownicy zostaje zmniejszona siła tarcia w urządzeniach i narzędziach pneumatycznych, co wspomaga przepływ sprężonego powietrza.Zalety:- zbiorniki w obudowie metalowej, odporne na uszkodzenia- smarowanie adekwatne do przepływu- smarownice typu mgłowego- dobre charakterystyki regulacji i przepływu- możliwość bezpośredniej instalacji na ścianie
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o ASTA MINI OLEJARKA 1/4" CG-2

  • [ASTA]

    Kategoria: NARZĘDZIA PNEUMATYCZNE > Uzdatnianie powietrza > Naolejacze

    CG-2 Mini olejarka 1/4 to urządzenie wprowadzające do sprężonego powietrza w instalacji pneumatycznej czynnik smarujący – olej (w ilości dozowanej) w postaci tzw. mgły olejowej. Na skutek dzi... Pełen opis produktu 'ASTA MINI OLEJARKA 1/4\" CG-2' »

    CG-2 Mini olejarka 1/4 to urządzenie wprowadzające do sprężonego powietrza w instalacji pneumatycznej czynnik smarujący – olej (w ilości dozowanej) w postaci tzw. mgły olejowej. Na skutek działania smarownicy zostaje zmniejszona siła tarcia w urządzeniach i narzędziach pneumatycznych, co wspomaga przepływ sprężonego powietrza. Zalety: - zbiorniki w obudowie metalowej, odporne na uszkodzenia - smarowanie adekwatne do przepływu - smarownice typu mgłowego - dobre charakterystyki regulacji i przepływu - możliwość bezpośredniej instalacji na ścianie
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o ASTA MINI OLEJARKA 1/4\" CG-2

Sklepami.pl

Narzędzia, Elektronarzędzia i Klimatyzacje
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 05.01.2010
toya, bosch, milwaukee, stanley, makita, brak, jonnesway, artpol..., fiskars, awtools
Produkty w ofercie: 18412
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

super-filtry.pl

narzędzia
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 21.05.2016
toya, brak, makita, milwaukee, bosch, jonnesway, stanley, awtools, dewalt, beta
Produkty w ofercie: 26383
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0