Przejdź do wyników wyszukiwania
Sortuj:
Zainstaluj wyszukiwarkę
  • []

    Kategoria: Akcesoria podwodne > kable i adapteryWysyłka: do 30 dni

    Kabel światłowodowy przeznaczony do podłączenia podwodnej lampy błyskowej Olympus UFL-1, UFL-2 lub UFL-3 z aparatem. Pozwala na sterowanie lampą za pomocą sygnału optycznego emitowanego... Pełen opis produktu 'PTCB-E02 kabel światłowodowy do lampy UFL-1 / UFL-2 / UFL-3' »

    Kabel światłowodowy przeznaczony do podłączenia podwodnej lampy błyskowej Olympus UFL-1, UFL-2 lub UFL-3 z aparatem. Pozwala na sterowanie lampą za pomocą sygnału optycznego emitowanego przez lampę wbudowaną w aparat.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o PTCB-E02 kabel światłowodowy do lampy UFL-1 / UFL-2 / UFL-3

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-12J, (GYXTW)

    WAGI KABLA (KG/KM)   Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 60 70 80 90 x x x x x x x x Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, Z-XOTKtc (GYXTW), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 12J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, wzmacniony 2 prętami FRP, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), całkowicie dielektryczny, powłoka PE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40…+60 [°C] . Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N. Odpowiednik Z-XOTKtc.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)   Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 60 70 80 90 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, Z-XOTKtc (GYXTW), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 12J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-144J, (GYTY)

    KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180 Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 72J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, centralnie wzmocniony (pręt FRP), żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), całkowicie dielektryczny, powłoka PE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40…+60 [°C] . Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 72J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-144J, (GYTY)

    KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180 Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 12J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, centralnie wzmocniony (pręt FRP), żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), całkowicie dielektryczny, powłoka PE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40…+60 [°C] . Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 12J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-144J, (GYTY)

    KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180 Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 8J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, centralnie wzmocniony (pręt FRP), żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), całkowicie dielektryczny, powłoka PE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40…+60 [°C] . Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 8J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-12J, (GYXTY)

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Kable zewnętrzne do zastosowania w kanalizacji oraz do instalacji napowietrznych. Lekka konstrukcja Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, ZW-NOTKSdp (GYXTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 12J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Kable zewnętrzne do zastosowania w kanalizacji oraz do instalacji napowietrznych. Lekka konstrukcja jednotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka PE, odporność na promienie UV, zakres temperaturowy:          -40st.C – 70st.C, wzmocniony 2 prętami FRP.Całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdD. Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)       Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 50 60 70 80 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, ZW-NOTKSdp (GYXTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 12J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-12J, (GYXTY)

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Kable zewnętrzne do zastosowania w kanalizacji oraz do instalacji napowietrznych. Lekka konstrukcja Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, ZW-NOTKSdp (GYXTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 8J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Kable zewnętrzne do zastosowania w kanalizacji oraz do instalacji napowietrznych. Lekka konstrukcja jednotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka PE, odporność na promienie UV, zakres temperaturowy:          -40st.C – 70st.C, wzmocniony 2 prętami FRP.Całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdD. Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)       Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 50 60 70 80 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, ZW-NOTKSdp (GYXTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 8J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-12J, (GYXTY)

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Kable zewnętrzne do zastosowania w kanalizacji oraz do instalacji napowietrznych. Lekka konstrukcja Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, ZW-NOTKSdp (GYXTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 6J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Kable zewnętrzne do zastosowania w kanalizacji oraz do instalacji napowietrznych. Lekka konstrukcja jednotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka PE, odporność na promienie UV, zakres temperaturowy:          -40st.C – 70st.C, wzmocniony 2 prętami FRP.Całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdD. Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)       Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 50 60 70 80 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, ZW-NOTKSdp (GYXTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 6J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-12J, (GYXTY)

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Kable zewnętrzne do zastosowania w kanalizacji oraz do instalacji napowietrznych. Lekka konstrukcja Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, ZW-NOTKSdp (GYXTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 4J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Kable zewnętrzne do zastosowania w kanalizacji oraz do instalacji napowietrznych. Lekka konstrukcja jednotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka PE, odporność na promienie UV, zakres temperaturowy:          -40st.C – 70st.C, wzmocniony 2 prętami FRP.Całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdD. Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)       Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 50 60 70 80 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, ZW-NOTKSdp (GYXTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 4J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-144J, (GYTY)

    KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180 Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 48J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, centralnie wzmocniony (pręt FRP), żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), całkowicie dielektryczny, powłoka PE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40…+60 [°C] . Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 48J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-144J, (GYTY)

    KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180 UWAGA: CENA OBOWIĄZUJE PRZY ZAKUPIE BĘBNA... Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 24J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, centralnie wzmocniony (pręt FRP), żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), całkowicie dielektryczny, powłoka PE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40…+60 [°C] . Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM) Ilość włókien       4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144 waga (kg/km) 45 55 65 75 85 90 110 110 110 130 160 180 UWAGA: CENA OBOWIĄZUJE PRZY ZAKUPIE BĘBNA (ok. 3km) PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, (GYTY), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 24J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-12J, (GYXTW)

    WAGI KABLA (KG/KM)   Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 60 70 80 90 x x x x x x x x Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, Z-XOTKtc (GYXTW), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 8J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, wzmacniony 2 prętami FRP, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), całkowicie dielektryczny, powłoka PE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40…+60 [°C] . Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N. Odpowiednik Z-XOTKtc.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)   Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 60 70 80 90 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, Z-XOTKtc (GYXTW), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 8J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Zewnętrzny, 4-12J, (GYXTW)

    WAGI KABLA (KG/KM)   Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 60 70 80 90 x x x x x x x x Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy,zewnętrzny, Z-XOTKtc (GYXTW), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 4J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Lekka konstrukcja wielotubowa, duża giętkość i odporność na przeciąganie, wzmacniony 2 prętami FRP, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), całkowicie dielektryczny, powłoka PE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -40…+60 [°C] . Maksymalne naprężenie instalacyjne: 1500N. Odpowiednik Z-XOTKtc.     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)   Ilość włókien   4 6 8 12 24 36 48 64 72 96 122 144                                                 60 70 80 90 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy,zewnętrzny, Z-XOTKtc (GYXTW), 1500N, ITU G.652D, 9/125, 4J

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Uniwersalny, płaski, dla FTTx, 2-8J (GJXFH)

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Uniwersalny (zewnetrzno-wewnętrzny) płaski kabel do zastosowania w systemach FTTx, lekka konstrukcj... Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy, płaski, dla FTTx, ZW-NOTKSdp (GJXFH), 80N, ITU G.652D, 9/125, 8J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Uniwersalny (zewnetrzno-wewnętrzny) płaski kabel do zastosowania w systemach FTTx, lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, całkowicie dielektryczny, ośrodek suchy, płaszcz LSZH, powłoka odporna na UV, siła naciągu: instalacyjna: 80N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: ZW-NOTKSdp     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)   Ilość włókien   2 4 6 8 24 36 48 64 72 96 122 144                         20 25 30 35 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy, płaski, dla FTTx, ZW-NOTKSdp (GJXFH), 80N, ITU G.652D, 9/125, 8J

  • [4world]

    Kategoria: Elektronika i komputery > Komputery i IT > Kable > audio

    4world Kabel światłowodowy TOSLINK stand. 1.5m OEM Dodatkowe informacje: elastyczny płaszcz, niczym nie zakłócona cyfrowa jakość dźwięku, wysoka jakość wykonania Pełen opis produktu '4world Kabel światłowodowy TOSLINK stand. 1.5m OEM' »

    4world Kabel światłowodowy TOSLINK stand. 1.5m OEM Dodatkowe informacje: elastyczny płaszcz, niczym nie zakłócona cyfrowa jakość dźwięku, wysoka jakość wykonania
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o 4world Kabel światłowodowy TOSLINK stand. 1.5m OEM

  • []

    Kategoria: OptyczneWysyłka: od ręki

    Kabel światłowodowy audio TOSLINK SpeaKa Professional 1 m       Zakres dostawy   Kabel światłowodowy TOSLINK SpeaKa Professional 1m Zdjęcia z aukcji są... Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy TOSLINK SpeaKa Professional 1m' »

    Kabel światłowodowy audio TOSLINK SpeaKa Professional 1 m       Zakres dostawy   Kabel światłowodowy TOSLINK SpeaKa Professional 1m Zdjęcia z aukcji są zdjęciami producenta lub robione pod zamówienie dla naszej firmy . Zabronione jest ich kopiowanie, używanie oraz powielane bez naszej zgody!   Kabel przyłączeniowy Długość kabla 1 m Kolor Czarny Złącze A Złącze męskie Toslink (ODT) Wtyczka B Złącze męskie Toslink (ODT) Typ złącza Toslink EAN: 4008928501537 325331 KD Produkt nowy, otworzony celem sprawdzenia, możliwe podniszczone opakowanie.  Wszystkie produkty z naszych aukcji objęte są 90 dniową gwarancją naszej firmy chyba że w opisie przedmiotu został wyraźnie podany inny okres. UMOŻLIWIAMY SPRZEDAŻ RATALNĄ
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy TOSLINK SpeaKa Professional 1m

  • []

    Kategoria: Kable światłowodowe > Uniwersalny, płaski, dla FTTx, 2-8J (GJXFH)

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Uniwersalny (zęwnetrzno-wewnętrzny) płaski kabel do zastosowania w systemach FTTx, lekka konstrukcj... Pełen opis produktu 'Kabel światłowodowy, płaski, dla FTTx, ZW-NOTKSdp (GJXFH), 80N, ITU G.652D, 9/125, 2J' »

    UWAGA: SPRZEDAJEMY TYLKO PEŁNE BĘBNY MIN 3000 LUB 4000 METRÓW. PROSIMY PYTAĆ O SZCZEGÓŁY.   Uniwersalny (zęwnetrzno-wewnętrzny) płaski kabel do zastosowania w systemach FTTx, lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, całkowicie dielektryczny, ośrodek suchy, płaszcz LSZH, powłoka odporna na UV, siła naciągu: instalacyjna: 80N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: ZW-NOTKSdp     TABELA WAGI KABLA (KG/KM)   Ilość włókien   2 4 6 8 24 36 48 64 72 96 122 144                         20 25 30 35 x x x x x x x x
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o Kabel światłowodowy, płaski, dla FTTx, ZW-NOTKSdp (GJXFH), 80N, ITU G.652D, 9/125, 2J

  • [ULTIMODE]

    Kategoria: Światłowody > Kable światłowodoweWysyłka: do 3 dni

    Kabel światłowodowy ULT-8SM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna... Pełen opis produktu 'KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-8SM-UNI JEDNOMODOWY' »

    Kabel światłowodowy ULT-8SM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem GB13993.3-2001. W kablu zostały zastosowane włókna jednomodowe o standardzie ITU-T G.652.D w powłoce 250 µm. Włókna są zgodne z normami IEC 60793-2-50, EIA/TIA-FOTP oraz ITU-T G.652.D. Podana cena za 1 mb. Rodzaje włókien: Jednomodowe, ITU-T G.652.D Liczba włókien: 8 szt. Średnica kabla: 6 mm Masa kabla: 40 kg / 1000 m Tłumienie włókna: < 0.36 dB/km dla 1310 nm < 0.22 dB/km dla 1550 nm Powłoka włókna: 250 µm Odporność na zgniatanie: 1000 N / 100 mm Wybrane cechy: powłoka anty-gryzoniowa powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny tuba centralna wypełniona żelem szklane włókna wzmacniające kabel Zastosowanie: ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej Temperatura pracy: -40 °C ... 60 °C Temperatura instalacji: -20 °C ... 70 °C Gwarancja: 2 lata Konstrukcja kabla: Włókno światłowodowe w powłoce 250 µm Żel wypełniający tubę Tuba centralna Włókna aramidowe Powłoka LSZH
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-8SM-UNI JEDNOMODOWY

  • [ULTIMODE]

    Kategoria: Światłowody > Kable światłowodoweWysyłka: do 3 dni

    Kabel światłowodowy ULT-4MM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna... Pełen opis produktu 'KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-4MM-UNI WIELOMODOWY' »

    Kabel światłowodowy ULT-4MM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem GB13993.3-2001. Zastosowane włókna wielomodowe spełniają międzynarodowy standard IEC 60793-2-10 typu A1a. Włókna wielomodowe OM2 są obecnie najbardziej popularnymi włóknami wielomodowymi zapewniającymi poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm). Podana cena za 1 mb. Rodzaje włókien: Wielomodowe, OM2 50/125 µm Liczba włókien: 4 szt. Średnica kabla: 6 mm Masa kabla: 38 kg / 1000 m Tłumienie włókna: < 1.5 dB/km dla 1310 nm < 3.5 dB/km dla 850 nm Powłoka włókna: 250 µm Odporność na zgniatanie: 1000 N / 100 mm Wybrane cechy: powłoka anty-gryzoniowa powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny tuba centralna wypełniona żelem szklane włókna wzmacniające kabel Zastosowanie: ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej Temperatura pracy: -40 °C ... 60 °C Temperatura instalacji: -20 °C ... 70 °C Gwarancja: 2 lata Konstrukcja kabla: Włókno światłowodowe w powłoce 250 µm Żel wypełniający tubę Tuba centralna Włókna aramidowe Powłoka LSZH
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-4MM-UNI WIELOMODOWY

  • [ULTIMODE]

    Kategoria: Światłowody > Kable światłowodoweWysyłka: do 3 dni

    Kabel światłowodowy ULT-8MM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna... Pełen opis produktu 'KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-8MM-UNI WIELOMODOWY' »

    Kabel światłowodowy ULT-8MM-UNI to kabel uniwersalny, który może być stosowany przy połączeniach wewnętrznych i zewnętrznych. Kolorystyka włókien w kablu jest zgodna ze standardem GB13993.3-2001. Zastosowane włókna wielomodowe spełniają międzynarodowy standard IEC 60793-2-10 typu A1a. Włókna wielomodowe OM2 są obecnie najbardziej popularnymi włóknami wielomodowymi zapewniającymi poprawną pracę w I i II oknie transmisyjnym (850 i 1310 nm). Podana cena za 1 mb. Rodzaje włókien: Wielomodowe, OM2 50/125 µm Liczba włókien: 8 szt. Średnica kabla: 6 mm Masa kabla: 40 kg / 1000 m Tłumienie włókna: < 1.5 dB/km dla 1310 nm < 3.5 dB/km dla 850 nm Powłoka włókna: 250 µm Odporność na zgniatanie: 1000 N / 100 mm Wybrane cechy: powłoka anty-gryzoniowa powłoka LSZH (lub LSOH) - bezhalogenowy, uniepalniony i bezdymny tuba centralna wypełniona żelem szklane włókna wzmacniające kabel Zastosowanie: ze względu na małe wymiary i elastyczność, kabel idealnie nadaje się do instalacji w korytach kablowych może być instalowany zarówno w nowoczesnych systemach FTTH, FTTB, serwerowniach czy połączeniach między budynkami kable uniwersalne o przeznaczeniu zarówno wewnątrzbudynkowym do połączeń poziomych oraz połączeń poziomych zewnętrznych w kanalizacji wtórnej Temperatura pracy: -40 °C ... 60 °C Temperatura instalacji: -20 °C ... 70 °C Gwarancja: 2 lata Konstrukcja kabla: Włókno światłowodowe w powłoce 250 µm Żel wypełniający tubę Tuba centralna Włókna aramidowe Powłoka LSZH
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o KABEL ŚWIATŁOWODOWY ULT-8MM-UNI WIELOMODOWY


Cyfrowe.pl

Aparaty i kamery cyfrowe oraz akcesoria fotograficzne.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 09.11.2005
Produkty w ofercie: 21347
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 8384
Opinie pozytywne: 18
Opinie neutralne: 1
Opinie negatywne: 1

Aksonet.pl

Sprzęt oraz akcesoria telekomunikacyjne oraz systemy domofonowe, alarmowe i telewizja przemysłowa.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 18.12.2006
hama, brak, dahua, satel, unitek, jablotron, apc, levenhuk, apti, pulsar
Produkty w ofercie: 9108
Promocje: 514
Wysyłka do 3 dni: 8930
Opinie pozytywne: 1
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Mdh-system.pl

Urządzenia telewizji przemysłowej oraz systemy kontroli dostępu.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 05.03.2007
Produkty w ofercie: 6840
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Soft-PC.pl

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 15.08.2010
activejet, 4world, inne, samsung, esperanza, phobya, epson, gembird, canon, tb print
Produkty w ofercie: 25164
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 14
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 1

Intersell.pl

Technologie światłowodowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 14.02.2012
shinewaytech, adk, nanjing dvp, bdcom
Produkty w ofercie: 172
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Elbicom

Urządzenia komputerowe oraz sieciowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 08.01.2013
whitenergy, esperanza, hp, qoltec, 4world, kingston, gembird, lenovo, intel, asus
Produkty w ofercie: 17955
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 17954
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

ABC VISION

Systemy zabezpieczeń.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 31.10.2013
abcvision, dahua, bosch, hikvision, satel, bcs, samsung, novus, axis, pulsar
Produkty w ofercie: 16152
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 13634
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

ematador.pl

Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 25.12.2013
hp, 4world, gembird, qoltec, esperanza, wel.com, goodram, lenovo, samsung, hewlett packard enterprise
Produkty w ofercie: 42058
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 553
Opinie pozytywne: 1
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

mediabajt.pl

Artykuły IT, RTV, AGD
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 04.07.2016
activejet, lenovo, hewlett-packard, samsung electronics polska, philips, gembird, bosch, esperanza, dell, intel
Produkty w ofercie: 16050
Promocje: 6
Wysyłka do 3 dni: 13872
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

ipkamery.pl

Systemy monitoringu, telewizji przemysłowej ,alarmowe, przeciwpożarowe
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 05.09.2016
satel, orno, delta, volt polska, roger, eura, tp-link, powerwalker, competition, ropam
Produkty w ofercie: 3662
Promocje: 15
Wysyłka do 3 dni: 3662
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0