Przejdź do wyników wyszukiwania
Sortuj:
Zainstaluj wyszukiwarkę
  • [D-Link]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery Transceiver

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji fabrycznej Kod Producenta : DMC-530SC/E Łącze miedziane : 10BaseT/100BaseT (RJ-45 ) Łącze optyczne : 100 BaseFX (SC-Duplex) Singlemode Łącze... Pełen opis produktu 'D-LINK DMC-530SC 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji fabrycznej Kod Producenta: DMC-530SC/E Łącze miedziane: 10BaseT/100BaseT (RJ-45 ) Łącze optyczne: 100 BaseFX (SC-Duplex) Singlemode Łącze fizyczne: Światłowód o max. długości 30 km. Typ portów: b.d. Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzny zasilacz 7.5V 1.5A Wymiary (wys x szer x gł): 120 x 88 x 25 mm mm Opis: Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000, diody statusowe LED na panelu przednim, odległość do 30 km Informacje dodatkowe: Możliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000. Konwersja z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode (i odwrotnie). www: Link na stronę opisu technicznego P/N: 790069241901 P/N:: 790069241901
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-530SC 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

  • [D-Link]

    Kategoria: Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-Link DMC-530SC/E 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

  • [D-Link]

    Kategoria: Sieci > Sieci przewodowe > Konwertery

    Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000, diody statusowe LED na panelu przednim, odległość do 30 km Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 10 szt.... Pełen opis produktu 'D-LINK DMC-530SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter' »

    Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000, diody statusowe LED na panelu przednim, odległość do 30 km Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 10 szt. Informacje dodatkowe: Możliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000. Konwersja z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode (i odwrotnie). Kod Producenta: DMC-530SC/E Łącze fizyczne: Światłowód o max. długości 30 km. Łącze miedziane: 10BaseT/100BaseT (RJ-45) Łącze optyczne: 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode Orientacyjna waga brutto: 1112 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior.: 12240 g Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: b.d. Strona producenta Wymiary (wys x szer x gł): 120 x 88 x 25 mm mm Zasilanie: Zewnętrzny zasilacz 7.5V 1.5A
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-530SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

  • [D-Link]

    Kategoria: Artykuły komputerowe > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery, Transceiver

    Łącze miedziane 10BaseT/100BaseT (RJ-45) Łącze optyczne 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode Łącze fizyczne Światłowód o max. długości 30 km. Typ portów b.d. Sygnalizacja LED Tak Zasilanie Zewnęt... Pełen opis produktu 'D-LINK DMC-530SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter' »

    Łącze miedziane 10BaseT/100BaseT (RJ-45) Łącze optyczne 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode Łącze fizyczne Światłowód o max. długości 30 km. Typ portów b.d. Sygnalizacja LED Tak Zasilanie Zewnętrzny zasilacz 7.5V 1.5A Wymiary (wys x szer x gł) 120 x 88 x 25 mm mm Opis Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000, diody statusowe LED na panelu przednim, odległość do 30 km Informacje dodatkowe Możliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000. Konwersja z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode (i odwrotnie). Strona WWW http://www.dlink.pl/?go=gNTyP9CgrdFOIC4AStFCF834mptYKO9ZTdvhLPG3yV3oUY55h6ltbNlwaaFp6DQoHDrryydE/oUJDd7m Orientacyjna waga brutto 1112 g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 12240 g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 10 szt.
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-530SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

  • [D-Link]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Konwertery, Transceiver

    Gwarancja : F024M Kod Producenta : DMC-530SC Łącze miedziane : 10BaseT/100BaseT (RJ-45) Łącze optyczne : 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode Łącze fizyczne : Światłowód o max. długości... Pełen opis produktu 'D-LINK DMC-530SC 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter' »

    Gwarancja: F024M Kod Producenta: DMC-530SC Łącze miedziane: 10BaseT/100BaseT (RJ-45) Łącze optyczne: 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode Łącze fizyczne: Światłowód o max. długości 30 km. Typ portów: b.d. Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzny zasilacz 7.5V 1.5A Wymiary (wys x szer x gł): 120 x 88 x 25 mm mm Opis: Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000, diody statusowe LED na panelu przednim, odległość do 30 km Informacje dodatkowe: Możliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000. Konwersja z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode (i odwrotnie). www: http://www.dlink.pl /?go=gNTyP9CgrdFOIC4AStFCF834mptYKO9ZTdvhLPG3yV3oUY55h6ltbNlwaaFp6DQoHDrryydE/oUJDd7m
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-530SC 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

  • [D-Link]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe > Sieci - produkty sieciowe/Konwertery Transceiver
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-530SC 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

  • [D-Link]

    Kategoria: Konwertery
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-Link DMC-300SC/E 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

  • [D-Link]

    Kategoria: Sieci > Sieci przewodowe > Konwertery

    paneluprzednim Możliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000 Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000 D-Link oferuje szereg konwerterów... Pełen opis produktu 'D-LINK DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX(SC) Singlemode' »

    Konwersja z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode (i odwrotnie) Odległość do 15 km Mechanizm store-and-forward Back-pressure & IEEE 802.3x Flow Control Diody statusowe LED na paneluprzednim Możliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000 Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000 D-Link oferuje szereg konwerterów Fast Ethernet, za pomocą których można do siebiedopasowywać różne rodzaje okablowania w sieci, tworząc z nich jednolitą sieć. Powiązanie za pomocą konwertera sieci o różnych topologiach umożliwia komunikowanie się między nimi, wymianę danych i współużytkowanie drogich urządzeń peryferyjnych.Odpowiedni konwerter może być przy tym wybierany stosownie do okoliczności. Jest to o tyle korzystne, że umożliwia dalsze wykorzystywanie stosowanych dotychczas urządzeń, np. przełączników. W ten sposób można uniknąć nowych inwestycji i nie trzeba wwiększym stopniu zmieniać dotychczasowej budowy sieci. D-Link ma szeroką ofertę także pod względem długości kabli światłowodowych. Światłowody są szczególnie przydatne do wewnętrznych sieci LAN, które wymagają niezawodnego i bezpiecznego przesyłaniadanych. Kod Producenta: DMC-515SC/E Łącze miedziane: 10BaseT/100BaseT (RJ-45) Łącze optyczne: 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode Orientacyjna waga brutto: 1046 g Przepustowość: 100Mbps Sygnalizacja LED: Tak Typ portów: RJ45 / SC Strona producenta Wymiary (wys x szer x gł): 25 x 120 x 88 mm Zasilanie: Zasilacz 7.5V 1.5A Zgodność ze standardem: IEEE 802.3x Flow Control
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX(SC) Singlemode

  • [D-Link]

    Kategoria: Kategorie > Sieci - produkty sieciowe > Konwertery

    Gwarancja : 24 miesiące gwarancji fabrycznej Kod Producenta : DMC-300SC/E Łącze miedziane : Fast Ethernet 10/100 Mb/s TP (RJ-45) Łącze optyczne : 100 Mb/s FX (SC-Duplex)... Pełen opis produktu 'D-LINK DMC-300SC 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Multimod' »

    Gwarancja: 24 miesiące gwarancji fabrycznej Kod Producenta: DMC-300SC/E Łącze miedziane: Fast Ethernet 10/100 Mb/s TP (RJ-45) Łącze optyczne: 100 Mb/s FX (SC-Duplex) Łącze fizyczne: Światłowód wielomodowy 850nm Typ portów: 1 x RJ-45 + 1 x FX (SC-Duplex) Zgodność ze standardem: Światłowód wielomodowy 850nm. Zasięg maks. 2 km Sygnalizacja LED: Tak Zasilanie: Zewnętrzny zasilacz sieciowy. Wymiary (wys x szer x gł): 120 x 88 x 25 mm mm Opis: Konwerter Fast Ethernet 10/100 Mb/s TP (RJ-45) na 100 Mb/s FX (SC-Duplex). Diody statusowe LED na panelu przednim. Back-pressure & IEEE 802.3x Flow Control. Mechanizm store-and-forward. Informacje dodatkowe: Możliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000. Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000. www: Link na stronę opisu technicznego Numer części EAN: 790069241826 P/N: 790069241826
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-300SC 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Multimod

  • [d-link]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe>Konwertery, TransceiverWysyłka: od ręki

    paneluprzednimMożliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000D-Link oferuje szereg konwerterów Fast... Pełen opis produktu 'D-LINK DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX(SC) Singlemode' »

    Konwersja z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC-Duplex) Singlemode (i odwrotnie)Odległość do 15 kmMechanizm store-and-forwardBack-pressure & IEEE 802.3x Flow ControlDiody statusowe LED na paneluprzednimMożliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000D-Link oferuje szereg konwerterów Fast Ethernet, za pomocą których można do siebiedopasowywać różne rodzaje okablowania w sieci, tworząc z nich jednolitą sieć. Powiązanie za pomocą konwertera sieci o różnych topologiach umożliwia komunikowanie się między nimi, wymianę danych i współużytkowanie drogich urządzeń peryferyjnych.Odpowiedni konwerter może być przy tym wybierany stosownie do okoliczności. Jest to o tyle korzystne, że umożliwia dalsze wykorzystywanie stosowanych dotychczas urządzeń, np. przełączników. W ten sposób można uniknąć nowych inwestycji i nie trzeba wwiększym stopniu zmieniać dotychczasowej budowy sieci. D-Link ma szeroką ofertę także pod względem długości kabli światłowodowych. Światłowody są szczególnie przydatne do wewnętrznych sieci LAN, które wymagają niezawodnego i bezpiecznego przesyłaniadanych....
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX(SC) Singlemode

  • [d-link]

    Kategoria: Sieci - produkty sieciowe>KonwerteryWysyłka: od ręki

    Konwerter Fast Ethernet 10/100 Mb/s TP (RJ-45) na 100 Mb/s FX (SC-Duplex). Diody statusowe LED na panelu przednim. Back-pressure & IEEE 802.3x Flow Control. Mechanizm store-... Pełen opis produktu 'D-LINK DMC-300SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimod' »

    Konwerter Fast Ethernet 10/100 Mb/s TP (RJ-45) na 100 Mb/s FX (SC-Duplex). Diody statusowe LED na panelu przednim. Back-pressure & IEEE 802.3x Flow Control. Mechanizm store-and-forward.Możliwość montażu w obudowę wielomodułową DMC-1000. Możliwość wkładania modułu na gorąco (Hot-swappable) do obudowy DMC-1000....
    Ranking sklepy24.pl : 0

    Więcej o D-LINK DMC-300SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimod


Otido.pl

Sprzęt i akcesoria PC oraz artykuły telekomunikacyjne. Fotografia cyfrowa i artykuły gospodarstwa domowego.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 06.02.2008
universal music, bluecoat, emi music, hewlett-packard, extreme networks, redhat, sophos, polycom, quantum, epson
Produkty w ofercie: 65162
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Siriusz.pl

Sprzęt komputerowy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 21.05.2009
hewlett-packard, activejet, samsung electronics polska, bosch, asus, 4world, philips, sony, electrolux, lg
Produkty w ofercie: 15547
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 1
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 1

sknera.net

Sprzęt komputerowy, agd, rtv, artykuły biurowe oraz tusze i tonery.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 03.01.2010
gembird, activejet, gry, hp, samsung, hewlett-packard, delock, lenovo, asus, incore
Produkty w ofercie: 38246
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Legri.pl

Akcesoria do notebooków, drukarki oraz komputery i laptopy.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 16.05.2011
activejet, hewlett-packard, intel, supermicro, goodram, zyxel, planet, triton, fujitsu, kingston
Produkty w ofercie: 13418
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 2
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

MaxiComp.pl

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 28.09.2011
hewlett-packard, bosch, philips, samsung electronics polska, planet, lenovo, intel, asus, whitenergy, kingston
Produkty w ofercie: 13159
Promocje: 28
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Rapid Buy

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 01.10.2012
activejet, hewlett-packard, samsung electronics polska, philips, bosch, asus, gembird, esperanza, modecom, kingston
Produkty w ofercie: 10507
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: 9575
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Pc-inet

Sprzęt oraz akcesoria komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 09.01.2013
activejet, hewlett-packard, kingston, esperanza, gembird, modecom, asus, ibox, samsung electronics polska, whitenergy
Produkty w ofercie: 7793
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0

Radkomp

Zestawy oraz podzespoły komputerowe.
Sklepy24.pl - przewodnik kupujących online Sklep wpisany: 25.02.2013
activejet, hewlett-packard, intel, lenovo, kingston, planet, fujitsu, esperanza, gembird, supermicro
Produkty w ofercie: 13912
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne: 0
Opinie neutralne: 0
Opinie negatywne: 0